loader image
аніматори тернопіль

Sun day

Привіт від команди «Sun Day”  міста Тернополя 💜

Бажаєте наповнити дитяче свято яскравими ємоціями, незабутніми спогадами та гарним настроєм?! Наші запальні та драйвові аніматори завжди готові виконати усі ваші бажання!

Сьогодні ми трішки відкриємо завісу та перенесемо вас у неймовірну та захоплюючу подорож у світ аніматорів та допоможемо відчути казкові враження наяву.

Аніматор – це чарівник, який оживляє казкових персонажів та створює для діток справжнє диво.  💜

Сучасні діти все частіше вимагають яскравого і нестандартного свята з костюмованим шоу, улюбленим героєм і гостросюжетними пригодами. Дитячий аніматор — гідне рішення цієї ситуації.  На кожному святі вони виконують кілька ролей одночасно: і актори, і психологи, і організатори, і клоуни, і фокусники, і педагоги … Цей список можна продовжувати і продовжувати.Завдяки цим якостям, кожна дитина на святі завжди почувається захищеною під чуйним наглядом неймовірних аніматорів. Ви можете не хвилюватись за неї, відпускаючи  на свято.

Аніматори відрізняються своїм артистизмом, багатогранністю і комунікабельністю. Вони легко можуть організувати цікаву постановку, конкурс, вікторину або ціле мега-шоу.

Аніматори нашої агенції “Sun day” справжні артисти-професіонали, які  проведуть незвичайне торжество для будь-якого віку дітей і їх переваг.

Ми допоможемо покращити  настрій вашому малюку, подаруємо радість та внесемо гармонію до вашої родини. Вже не одне дитяче свято не минає без  аніматорів агенції «Sun day». Вони не просто дівчата та хлопці у костюмах супер героїв, єдиноріжках, міньйонів, і.т.д. – вони становляться справжніми друзями діток та переносять їх до казкових пригод.

 

А ознайомитись з нашими героями ти можеш за посиланням на наш сайт

Та на нашій сторінці в Інстаграм

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.