loader image
майстер-класи

Майстер клас (частина 3)

Майстер-класи – аніматори Тернополя

Продовжуємо вас знайомити з майстер-класами агенції, під керівництвом наших неперевершених аніматорів.

Наступний майстер-клас це:

  • Солодкі букети (смачний і гарний букет – це те, що з легкістю може зробити кожна дитина, а техніка створення “солодких букетів” доволі цікава. Потрібні лише цукерки, шпажки та гофрований папір. І найважливіше… не з`їсти головні компоненти раніше запланованого часу).
  • Браслети та прикраси ( Дітки самостійно за допомогою різних яскравих бусинок виготовляють собі неймовірні браслети, сережки, кулони,які потім з задоволенням будуть вдягати)
  • Кольорова свічка (створюється із залишків старих свічок, дитячої воскової крейди для фарбування та форми для виливання свічок. Також з розплавленого воску(поки він м’який) можна зліпити різні фігурки. Зробити кольорову свічку з кусків легко, а результат радує. Свічки, виготовлені своїми руками, можна використовувати як декор, як оригінальний презент для батьків та друзів.
  • Слайми (Створення слайму- це дивовижна сучасна технологія, завдяки якій діти прямо на своєму дні народження можуть з легкістю створити диво науки! Змішати потрібні інгредієнти, поворожити трохи і готово! Антистресовий слайм – найпопулярніша іграшка серед дітей. Склад, форма, колір і розмір лизуна можна з легкістю варіювати. Слайми бувають різні: глянцеві,з запахом, слайми-хамелеони. Рецептура приготування лизунів ретельно опрацьована, тому діти будуть у великому захваті від отриманих результатів! Для слайму використовуються яскраві, безпечні барвники, безліч блискіток, ароматизатори та інші наповнювачі!

Аніматори нашої агенції підібрали ці майстер-класи для того, щоб ваші діти розвивали пам’ять, увагу, дрібну моторику, проявляли у себе нові таланти, бажання розвиватись та знайомитись з різними напрямками мистецтва.

Глянути майстер-класи нашої агенції ви можете на нашому сайті або у соціальних мережах

 

 

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.