loader image
аніматори на новорічні свята

Новорічні свята йдуть – нові враження несуть

Аніматори на новорічні свята

Перед Новим роком всі діти чекають на Діда Мороза та Санта Клауса, які щедро обдаровують їх подарунками. Але не всі знають, що здавна був відповідальний за дитячі розваги Святий Миколай. Кожного року усі люди урочисто готуються до цього свята, а особливо його завжди чекають діти. З величезною цікавістю заглядаючи під подушку, щоб знайти там смачні солодощі.
Агенція аніматорів «Sun Day» приготувала для вас неперевершену театралізовану виставу до Дня Святого Миколая та Нового року.
Ми пропонуємо вам поринути до світу казок разом з нашими неймовірними, новорічними героями. Зустрітися з небесними янголами, потанцювати з драйвовим чортиськом, пройти тяжкі випробування і зустріти Святого Миколая. Подолати злу чаклунку, повернути зачаровану стежку та освітити шлях для Санта Клауса.
У наших новорічних програмах ми будемо водити хороводи, співати новорічні пісні, запалювати ялинку, вивчати запальні руханки, проводити батл між дітками та їх батьками, грати в неймовірні конкурси та естафети.
Наша агенція установить святкову фотозону за вашим бажання, щоб новорічний настрій залишився назавжди на ваших фото.
Також в нас можна замовити солодкі новорічні подарунки для ваших діток.

Запрошуємо дитячі садочки, школи, різноманітні організації –  подарувати своїм діткам незабутні новорічні свята разом із неперевершеними аніматорами нашої агенції. Адже, ми самостійно розробляємо сценарії, де розписуємо не просто черговість естафет і танців, а театралізовано-ігрову програму.

На вас чекають незабутні враження та емоції, а подарують їх наші драйвові аніматори. З наступаючими новорічними святами!!!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.