loader image
майстер-класи

 Майстер-класи ( частина 2)

Майстер-класи – аніматори Тернополя

Продовжуємо вас знайомити з майстер-класами агенції, під керівництвом наших неперевершених аніматорів.

Отже, наступний майстер-клас це:

  • Квілінг (створення художніх композицій з кольорових смужок паперу. Аніматори роздають вашим діткам стрічки та інструмент, який допомагає робити спіральки. Малюки можуть змайструвати дуже багато цікавих речей на свій вибір. Виготовити метелика чи навіть картину з квітів. За допомогою цієї техніки можна не тільки відкрити нові таланти вашого малюка, а й зробити чудовий подарунок чи прикрасити власну оселю).
  • Оригамі (мистецтво складання з різнокольорового паперу різноманітних 3D фігурок. Наприклад: метелика, собаку, лебедя або птицю. І мало того, вони будуть динамічні, хто стрибати, інші ворушити частинами тіл, махати або качати кінцівками. Такі екзотичні іграшки викличуть неймовірну цікавість у ваших діток. А наші майстри-аніматори допоможуть оволодіти різними прийомами та способами, такими як згинання, багаторазове складання, різання, склеювання).
  • Постер-розмальовка (великий плакат під тематику вашого свята. Ви тільки уявіть собі: усі діти, озброївшись олівцями та фарбами, поринають у чарівний світ вашої вечірки. Такі плакати-розмальовки, тренують усидливість, дрібну моторику, розвивають уяву та навички у малюків. Постер-розмальовка ідеально підходить як настінна прикраса для кімнати вашої дитини.

Аніматори нашої агенції підібрали ці майстер-класи для того, щоб ваші діти розвивали пам’ять, увагу, дрібну моторику, відкривали у собі нові таланти, бажання розвиватись та знайомитись з різними напрямками мистецтва.

Глянути майстер-класи нашої агенції ви можете на нашому сайті або на сторінках соц мереж.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.