loader image

Майстер класи (частина 1)

Майстер-класи – аніматори Тернополя
Діти люблять щось робити, малювати чи ліпити,
То складають, то руйнують, розмальовки всі малюють.
Щоб було усе красиво, ми проводим майстер клас,
Діти створять справжнє диво, щоб порадувати вас.

Доброго дня усім шанувальникам нашого сайту. Сьогодні ми розповімо вам про незабутні майстер-класи, які проводять наші невгамовні аніматори. Вони навчають діток створювати яскраві шедеври своїми руками. І один із них це:

  • Пісочна анімація ( кожна дитина обирає собі чорно-білий малюнок з улюбленим персонажем, машинкою чи лялькою, який розділений на частинки. І починаються дива: обережно знімаємо захисну плівку з малюнку та посипаємо чарівним різноколірним піском. Дитина сама обирає, якого кольору буде кожна частинка. В кінці майстер-класу всі малюнки наповнюються яскравими фарбами.).
  • Гіпсові фігурки (розпис кумедних статуеток – дуже корисне заняття для дітей, адже в процесі ваш малюк вчиться буди більш акуратним і точним. Аніматори пропонують діткам вибрати гіпсову фігурку, серед яких є улюблені тваринки, машинки, єдиноріжки та розмалювати її за власним смаком, надати їй яскравих кольорів, щоб фігурка перетворилася на справжню іграшку для вашої дитини).
  • Повітряна ліпка ( аніматори дають діткам ніжну та пухку різнокольорову глину з якої створюються різноманітні фігурки. Дітки можуть собі виготовити навіть їжу, яку їм не можна вживати, але вона залишиться з ними як святковий сувенір. При створенні виробів з пухкої глини дітки будуть користуватися маленькими інструментами та формочками).

Майстер-класи у супроводі найкращих аніматорів нашої агенції, допоможуть створити творчу та дружню атмосферу на вашому святі та подарують масу позитивних вражень для ваших діток.

Глянути майстер-класи нашої агенції ви можете на нашому сайті 🙂

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.