loader image
аніматори тернопіль

Благодійний захід

Свято осені .
Через війну багато сімей з дітками вимушені переїхати до інших міст, шукаючи безпеки та прихистку. Залишаючи рідні домівки, доводиться їхати у безвість – ніхто не знає, що чекає його завтра. Завдяки людяності та розумінню, волонтерам та благодійникам, українці отримують таку необхідну допомогу – захист, житло, їжу, речі першої потреби.

аніматори тернопіль

 

Ми, аніматори Тернопільщини завжди беремо участь у благодійних заходах, щоб подарувати щирі посмішки українським дітям та трішки відвернути їх від сумних думок.
Нещодавно наша агенція взяла участь в благодійному осінньому с

вяті для діток та батьків ВПО, яке влаштував Благодійний фонд «PRO» на локації школи «ThinkGlobal», яка знаходиться за адресою вул. Тролейбусна 9 б.

Свято осені – завжди феєрична, сповнена яскравих барв казка. Наші драйвові аніматори влаштували діткам не просто яскраву вечірку, а й подарували дивовижну та захопливу подорож у країну радості. Запалювали танцювальними флешмобами та руханками, проводили “батл” між хлопцями та дівчатами. Розважали веселими та креативними іграми, а на завершення свята, яскравою частиною став аквагрим. Наші майстрині-аніматори розмальовували діток під тематику свята «Осінь».

Малюки отримали море позитивних емоцій, насміялися, награлися, натанцювалися, повеселилися. Ми впевнені, що наші аніматори зробили  для всіх дітей цей день незабутнім. Доброзичлива атмосфера та веселий настрій, який панував на святі, щирі посмішки та враження діток, надовго залишаться в пам’яті кожного з нас та на наших сторінках у інстаграмі та фейсбук.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.