loader image
квест гарі потера

Квест «Гаррі Поттера»

Квест «Гаррі Поттера» – втілено Аніматорами Тернополя

В чудеса не вірять люди та відомо всім давно,
Що з’являються вони — у казках чи у кіно.
Але раптом так буває, коли свято настає –
Казка в гості завітає — ми повіримо у все!

Вітаємо вас пані та панове, леді та джентльмени. Сьогодні, ми пропонуємо перенестись у світ магії та чаклунства. І познайомити вас і новою програмою: Квест «Гаррі Поттера» Вона наповнена магією та чудесами й підкорить навіть тих, хто не дивився жодного фільму.
Квест може проходити у будь-якому приміщені. Наші аніматори (учні школи Хогвардс) запрошують ваших діток до найвідомішої школи магії, щоб перемогти злого чаклуна Волдеморта та відшукати чарівну скриньку.
Діти отримують листа від самого директора Альбуса Дамблдора, шукатимуть чарівну платформу до школи, літатимуть на  магічних мітлах, самостійно виготовлять чарівні палички й обов’язково побувають під капелюхом, який розмовляє (для визначення факультету у школі). Навчатимуться варити магічне зілля та поринуть у справжню атмосферу казкової події.
Квест «Гаррі Поттер» виготовлений у формі гри. Всі завдання від аніматорів сприяють розвитку креативного мислення ваших діток, формують логіку та інтелект. Активні командні ігри зміцнюють навички спілкування один з одним і подарують незабутні емоції.

Ми вам пропонуємо не тільки захопливий сюжет, а повноцінну чарівну пригоду. Ваші діти перенесуться в загадковий світ і відчують себе насправді учнями великої школи магії “Хогвартс.
Щоб замовити цю надзвичайну програму пишіть на наші сторінку у соц мережах (фейсбук, інстаграм, телеграм) та телефонуйте 098 953 1889.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.