loader image
Аніматрри Тернопіль

Команда нашої агенції

Команда мрії – аніматори у Тернополі 🙂

Ми радо вітаємо всіх у цей час –
Знайомство з аніматорами чекає на Вас.

Ну що? Ви готові? Починаємо знайомство з нашою невгамовною командою!!!

Сашко – мега креативний та енергійний аніматор! З ним ніколи не буває сумно. Він завжди підніме настрій, а його щира посмішка нікого не залишить без позитивних емоції. Сашко – майбутній актор, але нам здається, що йому і вчитися не потрібно, він чудово володіє своєю акторською майстерністю.

Надюша – супер крутий аніматор. Неперевершено вживається у будь-який образ. Креативно підходить до кожної справи. Доброзичлива дівчина, з вишуканим смаком та чарівною посмішкою. Випускниця театральної школи. Спеціальність: підприємницька діяльність. І це одразу видно: енергійна, розумна, наділена чудовими організаторськими здібностями.

Настя – аніматор, який створить чудову атмосферу на святі, зацікавить найспокійніших та сором’язливих діток. Володарка ніжного голосу, який змушує усіх слухати тільки її та не відволікатися. Організує шикарні фото, але сама любить залишатися за кадром. Спеціальність – міжнародні відносини. Настя знайде підхід до кожного малюка.

Сніжана – шикарно малює аквагрим та бодіарт. Талановита, з багатою творчою уявою та фантазією. Надзвичайно добра та весела натура. А ще вона аніматор, який працює із першого дня існування агенції. Спеціальність – туризм. Сніжана дуже любить разом з дітками лазити у різних лабіринтах.

Христя – володіє дитячим магнетизмом. За секунду притягує до себе всіх діток на святі, та свого секрету нікому не розкриває, навіть нам. Вона завжди у потоці життя, яке сприймає за цікаву гру. Цілеспрямована та відповідальна дівчина. Полюбляє влучно жартувати, а діти голосно сміються. Спеціальність – менеджмент.

Агенції «Sun Day» шалено пощастило, адже у нас зібрались найкращі аніматори у Тернополі, які «горять» своєю справою. Навіть у хмуру погоду на їх обличчях завжди сяє посмішка, яка надихає всіх діток на веселощі.
Глянути як працюють наші аніматори ви можете на нашому сайті або інстаграм сторінці

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.